KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 15543230
nr 1554 3230
Affisch
Litografisk, Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets mått: 99x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:58:10
700 kr
900 kr